13%

شیاف پلی کیستیک آذینفوق ویژه

(دیدگاه کاربر 1)
 • درمان کیست تخمدان و رحم و درمان تنبلی تخمدان
 • درمان کیست و فیبروم‌ تخمدان تا ده سانت
 • درمان کیست و میوم و فیبروم تا ده سانت
 • درمان کیست شکلاتی تا ده سلنت
 • درمان کیست اندومترویوز ۵۰ درصد
 • ***چنارو تنها یک فروشگاه اینترنتی است و این داروی گیاهی را تائید و یا رد نمیکند. بدیهی است خرید این محصول توسط شما با آگاهی قبلی و اطمینان خاطرتان از جوابدهی و عدم عوارض آن است.***

259,000 تومان

ارسال از 1 روز کاری آینده
نقد و بررسی اجمالی

شیاف پلی کیستیک آذین | سندرم تخمدان پلی کیستیک چیست؟ | درمان تخمدان پلی کیستیک (سندرم PCOS) | شیاف کیست اذین

برای درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک که نوعی تنبلی تخمدان است، پزشکان معمولا تغییر در سبک زندگی را پیشنهاد می‌دهند اما داروهای مختلفی نیز برای درمان آن وجود دارد که از جمله این داروها می‌توان به شیاف پلی کیستیک آذین اشاره نمود که در خواص و ویژگی‌های درمانی بسیاری دارد.

سندرم تخمدان پلی کیستیک چیست؟

سندرم تخمدان پلی کیستیک یا همان Polycystic Ovary Syndrome که با مخفف PCOS شناخته می‌شود، نوعی تنبلی تخمدان یا یک اختلال هورمونی زنانه است.

همانطور که در نام این بیماری آمده است، Poly- به معنای چند است و اشاره به تعدد “کیست” در تخمدان (Ovary) دارد و در واقع به دات این بیماری اشاره می‌کند که باعث می‌شود تخمک‌ها از تخمدان‌ها آزاد نشوند و در مقابل با تشکیل مایعی دور آن، کیست‌هایی تشکیل شود.

علت ابتلا به سندروم PCOS چیست؟

عوامل مختلفی باعث این سندرم هستند اما به طور کلی می‌توان به میزان بالای هورمون انسولین (آندروژن بالا)، التهاب خفیف، وراث و … اشاره کرد.

مقاومت در برابر انسولین در بدن و به تبع آن تولید بیشتر این هورمون توسط پانکراس باعث می‌شود که این انسولین اضافی، آندروژن بیشتری تولید کند که در نهایت منجر به درگیری تخمدان‌ها و اختلال در روند تخمک گذاری می‌شود.

در کنار مقدار بالای هورمون انسولین، وجود التهاب خفیف و همچنین وجود سابقه خانوادگی نیز در بروز این بیماری تاثیرگذار خواهد بود.

علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک چیست؟

در بالا به اینکه سندرم تخمدان (PCOS) پلی‌کیستیک چیست اشاره کردیم و در ادامه به چند علامت رایج در فردی که مبتلا به این سندرم است می‌پردازیم. اگرچه این علائم برای PCOS جزو علائم رایج محسوب می‌شوند، اما حتی در صورت بروز و مشاهده آن‌ها، تشخیص قطعی این بیماری با پزشک متخصص خواهد بود.

از جمله علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک می‌توان به ریزش موی سر با الگوی مردانه، قائدگی نامنظم، آکنه، ضعف و سستی، رویش بیش از حد موهای زائد، میل جنسی پایین، مقاومت به انسولین، درد شکمی و … اشاره نمود.

درمان تخمدان پلی کیستیک (سندرم PCOS)

در وهله اول معمولا هر پزشکی برای درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک، تغییر در سبک زندگی را پیشنهاد می‌دهد اما داروهایی مختلفی نیز برای درمان این بیماری تجویز می‌شود. یکی از این داروها شیاف پلی کیستیک آذین است.

شیاف پلی کیستیک آذین

شیاف کیست آذین که از آن برای درمان کیست تخمدان و رحم و درمان تنبلی تخمدان استفاده می‌شود کاملا گیاهی و ارگانیک است و در ساخت آن از مواد شیمیایی استفاده نشده است. در این روزها که انواع و اقسام داروها با ترکیبات ناشناخته در داروخانه‌ها وجود دارند، ارگانیک و گیاهی بودن شیاف پلی کیستیک آذین بسیار قابل توجه است و باعث می‌شود که عوارض استفاده از آن به صفر برسد.

شیاف پلی کیستیک آذین همچنین دارای گواهی ایزو 9001 و هولوگرام اصالت کالا است.

ویژگی های شیاف پلی کیستیک آذین

همانطور که در بالاتر هم به این موضوع اشاره شد، ویژگی اصلی شیاف پلی کیستیک (PCOS) آذین برای درمان این سندرم و تنبلی تخمدان است. اما این شیاف پلی کیستیک ویژگی‌های درمانی دیگری هم دارد.

این شیاف برای درمان فیبروم تا اندازه 10 سانتی‌متر نیز کاربرد دارد. فیبروم‌های رحمی در واقع توده‌های خوش خیم غیرسرطانی هستند که در رحم یا اطراف آن ایجاد شده و اندازه‌های متفاوتی دارند که به آن میوم یا لیومیم هم گفته می‌شود.

نکته بسیار مهمی که باید درباره شیاف پلی کیستیک آذین به آن اشاره کرد که این شیاف هم برای درمان کیست‌های عملکردی تخمدان مانند سندرم پلی کیستیک کاربرد دارد و هم برای کیست‌های غیرعملکردی تخمدان مانند فیبروم، کیست‌های شکلاتی و … (تا 10 سانتی متر) خاصیت درمانی دارد.

همچنین شیاف پلی کیستیک آذین برای درمان اختلال اندومتریوز 50 درصد می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. اندومتریوز که از جمله شایع ترین بیماری‌های زنان است، اختلالی دردناک است که باعث می‌شود بافت اندومتر که باید در جای اصلی خود یعنی حفره داخلی رحم رشد کند، در جای دیگری مانند بافت‌های تخمدان، روده و یا لگن ایجاد شود.

از جمله دیگر بیماری‌های کیستی که برای درمان آن می‌توان از شیاف آذین استفاده کرد، کیست‌های بارتولین است. این کیست‌ها به طور کلی خطر چندانی ندارند اما به خاطر محلی که معمولا در آن رشد می‌کنند (دهانه واژن) باعث می‌شوند که هنگام راه رفتن و یا رابطه جنسی باعث بروز درد شوند.

دیگر خواص شیاف کیست آذین

در کنار ویژگی‌های مختلف درمانی مانند درمان تخمدان پلی کیستیک و …، این شیاف خواص بسیار دیگری نیز دارد که باعث می‌شود این محصول دارویی کارایی و خاصیت درمانی دوچندانی پیدا نماید.

شیاف پلی کیستیک آذین که از بین برنده کامل التهاب و عفونت رحم است، برای درمان خارش و سوزش و بوی بد واژن و درمان زخم دهانه رحم نیز کاربرد دارد.

همچنین این محصول که می‌توانید آن را از فروشگاه اینترنتی چنارو به صورت آنلاین و غیرحضوری تهیه کنید، به دفع اضافات باقی مانده از سقط جنین، درمان افتادگی رحم، پلکسازی کامل رحم و آماده سازی برای باروری و کاهش درد زیر شکم نیز کمک می‌کند.

دوره درمان شیاف پلی کیستیک آذین

نحوه و مدت استفاده از این شیاف برای درمان کیست تخمدان و فیبروم 2 تا 3 سانت 2 دوره، 3 تا 5 سانت 4 دوره، 5 تا 7 سانت 6 دوره و 7 تا 10 سانت 6 تا 8 دوره است.

همچنین برای درمان پلی کیستیک نیاز است که از این شیاف پلی کیستیک آذین 4 تا 6 دوره استفاده نمایید. تنبلی تخمدان نیز با این شیاف با استفاده 2 تا 4 دوره‌ای قابل درمان خواهد بود.

این محصول به صورت بسته 17تایی از شیاف (برای دو نیم ماه) قابل تهیه است و حتما باید همراه با قرص پونیکا ادیب اکسیر مورد استفاده قرار بگیرد.

در پایان باید دوباره به این نکته اشاره کرد که شما می‌توانید شیاف پلی کیستیک آذین را از فروشگاه اینترنتی چنارو تهیه نمایید.

بطور خلاصه از خواص شیاف پلی کیستیک اذین

 1. درمان کیست تخمدان و رحم و درمان تنبلی تخمدان
 2. درمان کیست و فیبروم‌ تخمدان تا ده سانت
 3. درمان کیست و میوم و فیبروم تا ده سانت
 4. درمان کیست شکلاتی تا ده سلنت
 5. درمان کیست اندومترویوز ۵۰ درصد
 6. درمان تخمدان پلی کستیک
 7. درمان تنبلی تخمدان
 8. از بین برنده کامل التهاب و عفونت رحم
 9. درمان خارش و سوزش واژن
 10. درمان کیست بارتولن
 11. درمان زخم دهانه رحم
 12. رفع کامل بوی بد واژن
 13. دفع اضافات باقی مانده از سقط جنین
 14. کمک به درمان افتادگی رحم
 15. پاکسازی کامل رحم و آماده سازی برای باروری
 16. کاهش درد زیرشکم

دوره درمان شیاف پلی کیستیک آذین

 • کیست و فیبروم ۲ تا ۳ سانت ۲ دوره
 • کیست و فیبروم ۳ تا ۵ سانت ۴ دوره
 • کیست و فیبروم ‌۵ تا ۷ سانت ۶ دوره
 • کیست و فیبروم ‌۷ تا ۱۰ سانت ۶ الی ۸ دوره
 • پلی کیستیک ۴ تا ۶ دوره
 • تنبلی تخمدان ۲ تا ۴ دوره
 • شامل ۱۷ عدد شیاف برای مصرف دو ماه و‌نیم
 • دو بسته قرص پونیکا برای مصرف دو ماه و نیم‌
 • این شیاف باید با قرص پونیکا ادیب اکسیر (دارای سیب سلامت) مصرف شود

ویژگی های شیاف پلی کیستیک آذین

 1. کاملا گیاهی و ارگانیک
 2. دارای گواهی ایزو ۹۰۰۱
 3. دارای هولوگرام اصالت کالا

فروشگاه بزرگ چنارو را در آپارات دنبال کنید.

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
نظرات کاربران

دیدگاه نباید حاوی لینک تبلیغاتی یا متون غیر اخلاقی باشد. در غیر اینصورت تائید نخواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

1 دیدگاه برای شیاف پلی کیستیک آذین

 1. توسطدر تاریخ

  نقاط قوت
  • قوی و پر کاربرد

  بسیار عالی

پرسش و پاسخ

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسی