دانلود رایگان نرم افزار افزایش بازدید سایت

” دانلود نرم افزار حرفه ای افزایش بازدید سایت و وبلاگ “

دانلود رایگان نرم افزار افزایش بازدید سایت و وبلاگ

افزایش بازدید سایت با نرم افزار Traffic Spirit

با عرض سلام و احترام فراوان خدمت تمامی بازدید کنندگان و اعضای محترم و دوست داشتنی وبسایت آی نیو ( زیر مجموعه وبسیات بزرگ چنارو ) .

در این مطلب قصد معرفی نرم افزاری پر کاربردی را داریم که در سر تا سر دنیا توسط کاربران و وبمستران زیادی مورد استفاده قرار میگیرد و یکی  از موثر ترین روش ها برای بالا بردن ترافیک وبسایت به حساب می آید و قطعا تاثیر مستقیمی بر روی بحث سئوی وبسایت شما  دارد. این نرم افزار Traffic Spirit نام دارد.

شاید بسیاری از شما در سایت  های ارائه خدمات تحت وب با عناوینی همچون ، افزایش بازدید ، افزایش بازدید از گوگل ، و … مواجه شده باشید . اما ایا خریدن این تعداد آیپی ور ورودی با این قیمت ها مقرون به صرفه است؟ قطعا پاسخ منفی است.پس چه راهی برای افزایش ترافیک سایت شما وجود دارد ؟ یا اصلا این سایت ها چگونه بر روی سایت شما ترافیک ارسال میکنند.

پاسخ این سوال بسیار آسان است.اکثر این سایت ها با نصب این نرم افزار بر روی سرور های مجازی و  اختصاصی و اعمال تنظیمات بسیار ساده ترافیک را به سمت سایت شما سرازیر میکنند. و با اعمال یکسری تنظیمات فوق العاده ساده یک درامد خوب برای خود و یک هزینه سنگین برای شما میتراشند.

خب ، حالا چکار کنیم تا بتوانیم با هزینه بسیار کمتر ، ترافیک سایت یا وبلاگ خود را بالاتر ببریم؟ پاسخ این سوال بسیار آسان است . شما میتوانید با هزینه ای بسیار کمتر از هزینه های موجود در سطح نت ، روزانه ترافیک زیادی را روانه سایت خود کنید.

اما نحوه کار کرد این نرم افزار به چه گونه است؟

پاسخ بسیار روشن است . اگر 100 هزار نفر از کشور های مختلف دنیا این نرم افزار را روی سیستم و یا سرور خود نصب کنند و آنرا فعال کنند ، درواقع این نرم افزار 100 هزار سرور فعال برای ارسال بازدید به سایر سایت ها دارد .

یعنی به صورت اتوماتیک سرور شما هم از سایت مقابل بازدید میکند و هم ادرس های وارد شده را برای بازدید کردن به سایر استفاده کنندگان از این نرم افزار ارسال میکند تا آنها نیز از سایت شما بازدید کنند.

 

لینک دانلود آخرین نسخه نرم افزار افزایش بازدید سایت و وبلاگ

آخرین نسخه این نرم افزار از لینک زیر قابل دانلود است

سید حسن
ارسال دیدگاه