انیمیشن نبرد خلیج فارس 2

دانلود انیمیشن ایرانی نبرد خلیج فارس 2 Persian Gulf War با لینک مستقیم از مرجع اصلی ” کارگردان فرهاد عظیما، جنگ نیروی دریایی ایران و آمریکا با کیفیت بالا “

 

چنارو جهت حمایت از تولید کننده این محصول بسیار زیبای ایرانی این مطلب را در سایت قرار داده استبه گفته صاحب اثر هرگونه کپی برداری و نشر محصول از لحاظ شرعی حرام و فاقد رضایت صاحب اثر میباشد.جهت حمایت از این انیمیشن فوق العاده زیبا که زمان زیادی برای تولید آن صرف شده است.لطفا این انیمیشن را از سایت اصلی خریداری نمائید.

 

 

 

 

انیمیشن نبرد خلیج فارس 2” داستان انیمیشن نبرد خلیج فارس 2 “

داستان اصلی این انیمیشن از جایی شروع می شود که یکی از نیروگاهای برق هسته ایران توسط موشک آمریکایی مورد هدف قرار می گیرد وجنگ سنگینی بین نیروهای آمریکایی ونیروهای ایرانی در خلیج فارس رخ می دهد.

نبرد دردریا بین ناو های ایرانی وآمریکایی شدت پیدا می کند. یکی از کشتی های ایران با ناوگان تا دندان مسلح آمریکایی مواجه می شود ،فرمانده کشتی ایرانی که شباهت زیادی به حاج قاسم سلیمانی دارد، تعداد رزم ناوهای آمریکایی را بسیار بیشتر می بیندمتوجه می شود که نمی تواند در حالت عادی آنها را شکست دهد پس دست به ابتکار عمل برای نابود کردن آنها می زند ودرنهایت…

ساخت این انیمیشن حدود۴سال ونیم به طول انجامیده است و توجهات و بارتابهای جهانی بسیار زیادی را به خود جلب کرده است به طوریکه واکنش نیروی دریایی آمریکا را به خود جلب کرده است.

 

” گوشه ای از بازتابهای نبرد خلیج فارس 2 در رسانه های معروف جهان “

روزنامه بلومبرگ ؛ می نویسید این انیمیشن نقش وقدرت بازدارنده ایران را نشان میدهد.

رویترز نوشت ؛ ایران در یک انیمشین جسورانه نیرور دریایی آمریکا را شکست می هد.

راشاتودی روسیه نوست ؛ خطاب به ترامپ جنگ طلب،انیمشنی که در آن نیروی دریایی آمریکا نابود می شود در سینمایهای ایران درحال اکران است.

استیوشیتدپرس ؛ با اشاره به اینکه کاراکتری دقیقاً شبیه ژنرال سلیمانی فرمانده سپاه قدس در این انیمیشن طراحی شده، افزود: او تنها با یک کشتی در مقابل دوازده کشتی آمریکایی مقابله می‌کند و وقتی با هشدار یک فرمانده آمریکایی مواجه می‌شود که تسلیم شو وگرنه کشته خواهی شد، پاسخ می دهد: من دیپلمات نیستم و یک انقلابی ام.

دیلی‌نیوز ؛ ۴ سال ساخت این انیمیشن به طول انجامیده است و این انیمیشن از گرافیک پر هزینه و موسیقی متنی قوی برخوردار است.

ای‌بی‌سی نیوز ؛ در این انیمیشن شاهد پاره شدن پرچم های آمریکا روی دکلهایشان هستیم. پاسخ ویران کننده ایران به حمله آمریکا به برنامه هسته ای ایران در این انیمیشن تصویرسازی می شود.

گاردین ؛ سرمایه فیلم توسط افراد عادی فراهم شده و هیچگونه حمایت دولتی وجود نداشته است. این انیمیشن پاسخی است به هزاران فیلم و بازی آمریکایی ضد ایرانی. اگر یک گلوله علیه ایران شلیک کنید؛ بارانی از سرب داغ را بر سر نیروهایتان جاری خواهیم کرد.

اسپوتنیک روسیه ؛ ناوهای آمریکا در صورت حمله به ایران به آکواریوم زیبایی در قعر خلیج فارس مبدل خواهند شد!

سی ان ان ؛ انیمیشن نبردخلیج فارس تحول نوین رسانه ایران در خلیج فارس است.

Voa(صدای آمریکا) ؛ آمریکا در انیمیشن نبردخلیج فارس۲ هیچ شانسی برای پیروزی ندارد!

این انیمیشن یکی از پرهیجان ترین فیلمهای اخیر منطقه بوده بطوری که VOA آمریکا از این فیلم به عنوان یک اثرهیجان انگیز وحادثه ای نام می برد که البته بعدهابه دلیل فشارهای وارده ، خبرگزاری  مزبورمجبور به اصلاح خبر خود می شود اما در نهایت این انیمیشن یک حرکت کاملا جسورانه از سوی خبرگزاری ها و رسانه های بزرگ جهانی معرفی می گردد.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
حسابان رایانه
ارسال دیدگاه